Trwają przygotowania do "DEFENDER-Europe 20" na Pomorzu – największych od lat ćwiczeń z udziałem amerykańskiej armii. Weźmie w nich udział aż 37 tysięcy żołnierzy z USA i krajów sojuszniczych. Kulminacja ćwiczeń przypadnie na kwiecień i maj. Już dziś zapraszamy na koncert Grupy Rockowej Armii Stanów Zjednoczonych Ameryki – muzycznej ambasady US Army. Zespół, z repertuarem złożonym z największych światowych przebojów, wystąpi 3 marca o godz. 19 w gdyńskim klubie 3 Flotylli Okrętów. Mamy dla Państwa 200 pojedynczych zaproszeń!

Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 58 30 77 262 w czwartek lub piątek w godz. 13 – 15.30 i podać nazwisko. Zaproszenia (bezpłatne) będzie można odebrać w holu klubu 3 Flotylli Okrętów (rondo Bitwy pod Oliwą 1 w Gdyni) w dniu koncertu (3 marca br.) od godziny 17.30 (koncert rozpoczyna się o godz.19).

Zespół gra przede wszystkim amerykańską muzykę popularną (m.in. rock, soul, acoustic, R&B i jazz). Członkowie grupy to dyplomowani muzycy, a większość z nich występowała na scenie jeszcze przed rozpoczęciem służby wojskowej.

Justin Timberlake, Maroon 5, Paramore, Guns N’ Roses, Brun Mars, Bon Jovi, Radiohead – piosenki tych m.in. wykonawców usłyszymy na koncercie. Zapraszamy!