Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Wszystkie osoby, które mieszczą się w grupie 0 proszone są o zgłoszenie (do 14 stycznia br.) chęci zaszczepienia za pośrednictwem formularza - https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/ oraz zgłoszenie się do wybranego szpitala węzłowego, by umówić termin szczepienia.

W szpitalach węzłowych zakończenie szczepienia pierwszą dawką planowane jest do końca stycznia br.

Osoby, które nie zgłoszą się do szpitala węzłowego w tym terminie, będą mogły zapisać się na szczepienie później w wybranym populacyjnym punkcie szczepień lub specjalnie utworzonym punkcie szczepień w szpitalu rezerwowym/prowadzącym szpital rezerwowy.

Specjalnie dla medyków do 12.01 zostaną otwarte dodatkowe punkty szczepień w szpitalach rezerwowych lub szpitalach macierzystych w 5 miastach: Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań. Tam mogą zgłaszać się osoby posiadające prawo wykonywania zawodu.

Punkty szczepień w szpitalach rezerwowych

Gdańsk

3 punkty szczepień:
lokalizacja na terenie Gdańska:
- ul. Kartuska 4/6 Szpital / parter
- ul. Wesoła Przychodnia / I piętro

lokalizacja na terenie Sopotu:
- ul. Bitwy pod Płowcami 63/65 Sanatorium MSWiA/ Szpital Tymczasowy

Kontakt:
telefon koordynatora 786 991 786
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(adres mailowy po 15 stycznia będzie zmieniony)

Warszawa
Szpitala CSK MSWiA w Warszawie przy ul. KS. J. Poniatowskiego 1 na Stadionie PGE Narodowy
Kontakt:
koordynator: Michał Hampel telefon 22 508 15 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wrocław
3 punkty szczepień:
- 1 i 2: USK Wrocław ul. Borowska 213 oraz M. Curie Skłodowskiej 50/52, koordynator Adriana Krawczyk, tel. kontaktowe 885 853 062, 885 853 123
- 3: USK Strzelin, ul. Wrocławska 46
Kontakt:
koordynator: Renata Jachymowska, telefon 661 384 468

Katowice
Szpital Tymczasowy Plac Sławika i Antalla 1 w Katowicach
Kontakt:
koordynator Edyta Kozioł, telefon: 783 101 100
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznań
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu jako Szpital Węzłowy:
1. miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie wjazd Bramą nr 2 od ul. Śniadeckich Pawilon nr 5a
Kontakt:
koordynator: Monika Gwiazda, telefon: 786812196
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło- www. gov.pl/web/zdrowie