Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Policjanci z komisariatu na Oruni odebrali zgłoszenie o zaginięciu 37-letniego Marcina Chmary z Gdańska. Ostatni raz mężczyzna był widziany 15 listopada 2021 roku, kiedy w godzinach popołudniowych wyszedł z mieszkania w dzielnicy Orunia-św.Wojciech-Lipce. Do dzisiaj mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie skontaktował się z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa.


Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru rudego, oczy koloru niebieskiego. W dniu kiedy ostatni raz mężczyzna był widziany przez rodzinę, miał na sobie spodnie jeansy koloru granatowego, bluzę dresową zapinaną na zamek koloru ciemnogranatowego z kapturem, miał na sobie buty ortopedyczne z czarnej skóry, jeden z nich na podwyższeniu około 10 cm. Mężczyzna porusza się o kulach.


Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji na Oruni przy ul.Platynowa 6F tel. 47 741 67 22 lub pod  numerem alarmowym 112.