Nadwiślańskie pierniczki – zapraszamy na warsztaty do Tczewa!

Grudzień to miesiąc, w którym wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Z czym się ten kojarzy wyjątkowy czas? Między innymi z prezentami, rodzinną atmosferą i... pierniczkami!

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III na mikołajkowe warsztaty, na których dowiecie się z czego robi się pierniki i jaki mają one związek z najdłuższą rzeką w Polsce - Wisłą. Na spotkaniu w Tczewie będzie również niepowtarzalna okazja do samodzielnego wykonania choinkowego piernika!

Zajęcia odbywać się będą w Tczewie – w Centrum Konserwacji Wraków Statków i Muzeum Wisły w dniach 3-7.12.2018 i 10-13.12.2018 o godzinie 10:00 lub 12:00.


Koszt 6 zł od uczestnika
Rezerwacja zajęć: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowych informacji udzielamy także pod nr tel. 587617531

Serdecznie zapraszamy!


Nadwiślańskie pierniczki – zapraszamy na warsztaty do Tczewa!Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.