Pożar na skrzyżowaniu

Płonący samochód na ulicy Giełguda zwrócił uwagę wspólnego patrolu straży miejskiej i policji. Kierowca nie był w stanie sam ugasić pojazdu. Pomagali mu mundurowi. Ogień w aucie szybko się rozprzestrzeniał. Na ulicach trwał popołudniowy szczyt.

Wtorek, 5 lutego. Policjant i strażnik miejski jechali we wspólnym patrolu w swój rejon służbowy. Około godziny 16.30 w pobliżu skrzyżowania ulic Giełguda i 3 Maja ich uwagę zwrócił płonący samochód. Byli przy nim policjanci, którzy razem z kierowcą auta próbowali gasić pożar.

Właściciel powiedział, że samochód zapalił się podczas jazdy. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił – mówi strażnik Karolina Rosińska z Referatu II. Od strony ulicy 3 Maja zablokowaliśmy wjazd. Policjantom, którzy gasili auto oddałam gaśnice z naszego radiowozu. Po chwili przyjechali strażacy – dodaje.

Gaszenie ognia trwało kilkanaście minut. Mundurowi zostali na miejscu do chwili przyjazdu pomocy drogowej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl

logo RSS

SM Gdańsk: Pożar na skrzyżowaniu