Policjanci szukają 50-letniej Małgorzaty Makowskiej. Kobieta ostatni raz widziana była 11 września ok. godz. 21.00 przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Kobieta do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci zaraz po zgłoszeniu zaczęli szukać kobiety i jednocześnie proszą o informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu.

55-letnia Małgorzata Makowska 11 września 2019 roku około godziny 21.00 wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci szukają kobiety, sprawdzają miejsca, w których może przebywać. Policjanci przekazali również komunikat o zaginięciu 50-latki kierowcom komunikacji miejskiej, sprawdzane są też zapisy z kamer monitoringu.


Małgorzata Makowska w dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę, czarne spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą, granatową kurtkę ortalionową z białymi kropkami. Kobieta ma ok. 160 cm. Wzrostu, jest krępej budowy ciała, szatynka, włosy krótkie.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 50-latki lub ustaleniu jej miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem Policji we Wrzeszczu tel. Dyżurnego: (58) 521 15 22 lub pod numerem alarmowym 112.

  • Zaginiona kobieta