Instytut Kultury Miejskiej zaprasza aktywistów, edukatorów, animatorów kultury i wszystkie osoby, które chcą zrealizować działanie kulturalne w przestrzeni miasta (na Placu Kobzdeja) do składania wniosków w wyjątkowej odsłonie programu Otwarty IKM. Letnia odsłona programu realizowana jest w ramach obchodów Święta (…)

Korzystanie z usług outsourcingu jest obecnie bardzo popularne wśród polskich firm – zewnętrzni specjaliści są w stanie spełniać oczekiwania przedsiębiorców i przeprowadzać dla nich różne działania, służące rozwojowi biznesu. Jedne z najbardziej popularnych usług świadczą firmy sprzątające w Poznaniu, dzięki którym możliwe jest zachowanie porządku i czystości w firmowych pomieszczeniach, co ma wpływ zarówno na samopoczucie, jak również efektywność pracowników. Sprawdźmy zatem jak zamówić taką usługę i na co zwrócić uwagę, wybierając serwis sprzątający.

Firmy sprzątające w Poznaniu – zamawianie usługi

Wybór konkretnej ekipy sprzątającej jest bardzo prosty, jednak trzeba poświęcić na niego trochę czasu – kluczowa jest bowiem weryfikacja konkretnych specjalistów i zapoznanie się z ofertą, jaką są w stanie Ci zapewnić. Dzięki temu masz pewność tego, że wybierzesz właściwie i zyskasz możliwość korzystania z satysfakcjonujących usług, dzięki którym nie tylko zyskasz porządek w biurze, ale również oszczędzisz. Jak wygląda proces zamawiania usług sprzątających?

Po pierwsze – dokładna analiza oferty

Każda profesjonalna firma sprzątająca powinna posiadać swoją stronę internetową, na której są dokładne informacje na temat usług, a także oferty. Musisz więc wejść na taką stronę, przejrzeć jej zakładki i zwrócić uwagę na kilka kwestii, wśród których najważniejsze są:

  • Doświadczenie oraz kwalifikacje ekipy sprzątającej – im są lepsze, tym oczywiście lepiej. Sprawdź, w czym specjalizuje się konkretna firma sprzątająca, jakie cele stawia i co może Ci zaoferować.
  • Zakres usług – jakich prac są w stanie podjąć się specjaliści? Czy zapewniają wyłącznie podstawowe działania, takie jak odkurzanie, mycie i sprzątanie stanowisk pracy, czy może są w stanie zadbać również np. o pranie dywanów, sprzątanie poremontowe lub porządkowanie hali magazynowej?
  • Używane sprzęty i preparaty – oczywiście to firmy sprzątające z Poznania powinny posiadać własne wyposażenie, a do tego musi ono być jak najwyższej jakości. Atutem może być to, że serwis korzysta z ekologicznych środków czystości.
  • Indywidualna wycena – jeżeli jej nie ma, może to oznaczać, że zapłacisz za usługi, które tak naprawdę nie są Ci potrzebne. Sprawdź więc to, a także cennik, który również powinien znajdować się na stronie internetowej.
  • Ubezpieczenie pracowników od odpowiedzialności cywilnej – to bardzo ważna kwestia, dzięki której będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku zniszczenia Twojego firmowego mienia.

Zwracając uwagę na te podstawowe kwestie, dużo łatwiej będzie porównać Ci oferty i wybrać ostatecznie to, które przedsiębiorstwo sprzątające zajmie się porządkiem w Twoich biurach. Poświęć na to trochę czasu, a przyniesie Ci to wymierne korzyści w przyszłości!

Po drugie – zamówienie wyceny

Jeżeli firma sprzątająca zapewnia indywidualną wycenę, co powinno być absolutną podstawą jej oferty, kolejnym krokiem będzie wypełnienie stosownego formularza na stronie internetowej, w którym podasz swoje dane, wybierzesz jak często chcesz korzystać z usług danej firmy, zaznaczysz usługi, które są Ci potrzebne, podasz powierzchnię lokalu itd. Dzięki temu specjaliści będą mogli wycenić Twoją usługę i przedstawić Ci warunki współpracy – jest to rozwiązanie niezwykle korzystne i szybkie, dzięki któremu bardzo szybko podejmiesz współpracę z odpowiednimi specjalistami.

Po trzecie – kontakt z firmą

Po podaniu wszelkich szczegółów, otrzymasz telefon z firmy, gdzie ustalisz dodatkowe szczegóły i umówisz się na sprzątanie w firmie – takie, które będzie dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Firmy sprzątające w Poznaniu zadbają o to, byście zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, mogli pracować w jak najlepszych warunkach.

To nie wszystko!

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź również opinie wcześniejszych klientów danej firmy – dzięki temu zweryfikujesz jej profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług. Wybierzesz więc właściwie i nie będziesz musiał obawiać się tego, czy sprzątanie biura będzie wystarczająco satysfakcjonujące i przyniesie Ci pożądane korzyści.

Firmy sprzątające w Poznaniu - zamawianie usługi

zMYŚLne rozmawianie – czyli o tym, jak i po co rozmawiają filozofowie, czy rozmawianie jest przyjemne i czym się różni od gadania. 27 Kwietnia 2019, 11:00-12:30, obowiązują zapisy:https://zmyslnerozmawianie.evenea.pl/ Warsztaty poprowadzi Paweł Paniec, znany z inicjatyw popularyzujących edukację filozoficzną wśród dzieci i (…)

12 kwietnia wręczono w Gdańsku Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska za Twórczość Translatorską im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Za całokształt twórczości uhonorowana została Małgorzata Łukasiewicz, która z języka niemieckiego przełożyła dzieła m.in. Jürgena Habermasa, Theodora W. Adorna, Friedricha Nietzschego, Hermanna Hessego czy W.G. (…)

Serdecznie zapraszamy osoby działające w pomorskich organizacjach pozarządowych, lokalnych aktywistów, aktywistki na warsztaty w ramach Akademii Aktywnej Społeczności: Niezbędnik dbania o siebie dla aktywistów i aktywistek – podejście racjonalne – warsztaty zapobiegające wypaleniu aktywistycznemu / zawodowemu 11-12 maja 2019 (sobota-niedziela), godziny (…)

W dniu 06.04.2019 r ok. godz. 2:45 SKKM w Gdańsku otrzymało zgłoszenie o pożarze pustostanu przy ul. Wróbla w Gdańsku.

Spotkania z wybitnymi tłumaczami literatury, warsztaty krytyki przekładu, premiera komiksu o pracy tłumacza, performance literacki, pasmo warsztatów podróżniczo-literackich dla młodych czytelników oraz wręczenie Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska za Twórczość Translatorską im. T. Boya-Żeleńskiego – tak prezentuje się bogaty program Gdańskich (…)