SM Gdańsk: Chełm: Porozmawiaj także ze strażnikami
Mieszkańcy dzielnicy Chełm będą mogli porozmawiać z prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu Twoja dzielnica Twój Gdańsk” odbędzie się 15 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Chałubińskiego 13. W spotkaniu wezmą także udział zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu nie zabraknie też strażników miejskich.
Prezydent opowie mieszkańcom o planowanych inwestycjach w ich dzielnicy. Przedstawi również przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w ostatnim czasie. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie, będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.
Od godziny 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o problemach porządkowych, a także wysłuchają uwag i sugestii.
Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
z mieszkańcami dzielnicy Chełm
odbędzie się w środę, 15 listopada
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7,
przy ul. Chałubińskiego 13.
Początek o godzinie 17.00.
[Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Chełm prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…](http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Chelm-Potrzebne-remonty-ulic-i-zmiany-w-komunikacji,a,93164)
Straż Miejska Gdańsk, strazmiejska.gda.pl/, strazmiejska.gda.pl/blog/2017/11/13/chelm-porozmawiaj-takze-ze-straznikami/
Autor: krystian