Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Prawdziwi tatuażowi celebryci wcale nie zadzierają nosa! Branża zmienia się bardzo dynamicznie; nowe trendy przychodzą i odchodzą, a wraz z nimi nowe pokolenia artystów zdobywają popularność. Do którego salonu tatuażu w Trójmieście warto się wybrać? Poznajcie 3 najpopularniejszych artystów z Gdańska i okolic oraz rzućcie okiem na ich niepowtarzalne stylówki!

Dlaczego Trójmiasto to miejsce, które sprzyja entuzjastom tatuażu? Ponieważ zarówno w Gdańsku, Gdyni jak i Sopocie znajdziemy wielu utalentowanych artystów tatuażu! Mnogość dostępnych opcji sprawia jednak, że niejednokrotnie możemy mieć problem z wyborem… i wtedy pata to słynne pytanie: gdzie zrobić tatuaż w Trójmieście?

Drugim problemem, przed jakim często stają fani tatuażowej kultury, są dynamicznie zmieniające się trendy. Oczywiście niektórzy stawiają na znaczenie i nie ulegają modom. Jednak - niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz - powinieneś umówić wizytę u jednego z trzech tatuażowych celebrytów z Trójmiasta. Prawdziwy fachowiec wie, jak łączyć klasyczne motywy z bieżącymi trendami, tworząc naprawdę niepowtarzalny projekt. A wiesz co jest w tym wszyskim najlepsze? Możesz umówić się do wybranego artysty tatuażu z Trójmiasta bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem platformy INKsearch.co!

INKSEARCH HP

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

INKsearch.co – odkrywaj tatuaż, bez wychodzenia z domu!

W dobie szalejącej pandemii to niesamowita wygoda. Nie musisz niepotrzebnie się narażać, bo wystarczy kilka kliknięć, by zarezerwować termin u wybranego tatuatora. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem najmodniejszego wzoru tatuażu, skorzystaj z naszej dedykowanej wyszukiwarki. Na stronie głównej INKsearch.co możesz też szukać inspiracji, przeglądając wolne wzory lub znaleźć lokalne studio tatuażu. Platformę tworzą ludzie, którzy znają tatuatorskie środowisko od podszewki; wiemy co jest na topie i bez problemu pokierujemy cię do tatuażysty z Trójmiasta, który spełni twoje oczekiwania.

  • Kris Glaz - Krzysiek Głażewski

Krzysiek jest specjalistą od tatuaży czarno-szarych, pracującym w jednym z salonów tatuażu w Gdańsku. Poza sztuką trwałego ozdabiania ciała pasjonuje się również motion design oraz ilustracją. To prawdziwy artysta z krwi i kości!

Kris Glaz Gdańsk

Jego styl bazuje na czerni. Kris łączy kilka technik w swoich pracach: począwszy od lineworku, poprzez subtelny dotwork, aż po mocny blackwork. Dzięki takiej różnorodności jego prace są niezwykle oryginalne. Poza tym - Krzysiek lubi bawić się perspektywą, przez co tatuaże, wychodzące spod jego ręki, nabierają niezwykłej głębi!

Kris Glaz

Sprawdź prace Krisa Glaza ze studia “INKwizycja” na INKsearch.co

Znajdź swój wzór tatuażu na INKsearch.co

Jeśli kompletnie nie wiesz od czego zacząć, możesz wykorzystać nasze sugestie. Na naszej stronie głównej znajdziesz zakładkę “TRENDS”. Aktualizujemy ją na bieżąco, przetrząsając najodleglejsze zakamarki Internetu. Sprawdź co się tam kryje i oszczędź sobie czasu! Kategorie na INKsearch.co pozwolą w prosty sposób znaleźć ci dokładnie to, czego szukasz. Jesteś fanem klasyki i chcesz sobie wydziarać oldschoolowy motyw? tatuaż realistyczny? A może lubisz zwariowane, kolorowe tatuaże w klimacie mangi i anime? jesteś fanem mrocznych klimatów? Bez problemu znajdziesz specjalistę, który zaprojektuje wzór specjalnie dla Ciebie!

  • Dziary u Barbary - “Patogen Tattoo” w Gdańsku

To jedna z tych artystek, do których chce się wracać! Basi nie można odmówić talentu; zresztą, wystarczy rzut oka na jej portfolio. Poza tym ta tatuatorka z gdańskiego studia “Patogen Tattoo” jest niezwykle sympatyczną i cierpliwą osobą.

Dziary u Barbary Gdańsk

Dziary u Barbary są szalone i kolorowe! Artystka tworzy projekty z pogranicza newschoolu i stylu neotradycyjnego, charakteryzujące się mocną kreską oraz hiperbolizacją pewnych elementów motywu. Jeśli zależy ci na dziarze z zabawnym sznytem - Basia stworzy coś dokładnie w tych klimatach!

Dziary u Barbary

Sprawdź prace Basi ze studia “Patogen Tattoo” na INKsearch.co

Wywiady z ludźmi tatuażu - śledź najnowsze INKnewsy!

Inspiracje z INKnews - Elonija

fot. INKnews.co – jedyny serwis o sztuce tatuażu w Polsce

Wiesz co słychasz w branży tatuażu? Aby nigdy nie przegapić nowinek z tego niezwykle barwnego świata, odwiedź INKnews.co. To największy serwis internetowy, na którym znajdziesz wywiady z ludźmi ze świata tatuażu: artyści, muzycy, dziennikarze czy sławni fotografowie! W polskim Internecie nie ma drugiego takiego, sprawdzonego źródła informacji o branży.

  • Filip ”Leepchuck” Lipczak - studio tatuażu “SAVEETAT”

Ostatni artysta w dzisiejszym zestawieniu pracuje w Sopocie. Filip Lipczak w branży pracuje już kilka ładnych lat, przez co można zaufać jego doświadczeniu. To prawdziwy tatuażowy celebryta, który na swoim instagramowym profilu zgromadził ponad 13,2 tysięcy followersów!

Filip Lipczak - Spoot

Prace Filipa są wykonane w stylu ilustracyjnym. Tatuator nie stroni również od koloru i wplatania motywów botanicznych do swoich projektów. Mimo wszechstronności i swobody w pracy z maszynką, w jego portfolio dominują wzory czarno-szare, które z pewnością przypadną do gustu niejednej miłośniczce tatuaży.

Filip Lipczak

Sprawdź prace Filipa ”Leepchuck” Lipczaka ze studia “SAVEETAT” na INKsearch.co

inksearch-logo