Poszukiwany w związku z oszustwem na Zaspe - straty wynoszą prawie 5 tys. zł
Wśród cieni miejskich ulic, gdzie każdy dzień niesie nowe wyzwania dla mieszkańców i funkcjonariuszy, zapisuje się kolejny rozdział miejskiej kroniki. Tym razem, to historia o oszustwie, które zaciemniło początek roku dla jednej z mieszkanek, skutkując stratą blisko 5 tysięcy złotych.
  1. Oszustwo miało miejsce 9 stycznia na terenie Zaspy, gdzie pokrzywdzona straciła niemal 5 tys. zł.
  2. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji III w Gdańsku uzyskali nagranie, na którym widać osobę mogącą mieć związek z tym przestępstwem.
  3. W sprawie trwają czynności policji; każda informacja może okazać się kluczowa.
  4. Osoby mogące pomóc w identyfikacji lub ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z policją.

Światło dzienne ujrzała sprawa, która zaintrygowała funkcjonariuszy Komisariatu Policji III w naszej społeczności. Chodzi o incydent, który wydarzył się w zaciszu Zaspy, a który dla jednej z mieszkanek stał się źródłem niemałego niepokoju. Oszustwo, przez które pokrzywdzona poniósła straty finansowe na skalę, która dla wielu z nas jest kwotą niebagatelną, zmusza do refleksji nad bezpieczeństwem naszych oszczędności.

W toku dochodzenia, funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie, które może być kluczem do rozwiązania tej zagadki. Na filmie widnieje mężczyzna, którego wizerunek może przyczynić się do ustalenia sprawcy. Świadkowie zdarzenia lub osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości lub miejsca pobytu tej osoby, mają szansę przyczynić się do sprawiedliwości, zgłaszając swoje spostrzeżenia.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy, są na wagę złota. Policja apeluje o kontakt ze stróżami prawa, podkreślając, że nawet najdrobniejszy szczegół może okazać się kluczowy. Zgłoszenia można dokonać osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Każda informacja zbliża nas do odsłonięcia pełnego obrazu tego zdarzenia i przywrócenia poczucia bezpieczeństwa w naszej społeczności.


Opierając się na: KMP Gdańsk