Oferty pracy, gorące newsy, ciekawostki. Zobacz jeden z największych portali dla Polaków w Holandii - GlosPolski.nl

Polacy chętnie wyjeżdżają do USA, Niemiec, Szwajcarii, ale również i do Holandii. Liczba naszych rodaków w Niderlandach oscyluje wokół 250 tysięcy. Zamieszkują oni tereny Rotterdamu, Amsterdamu i Hagi. Pracują w ogrodnictwie, rolnictwie, na budowach czy w branży gastronomicznej. Holendrzy są dla nich otwarci i chętnie zatrudniają do swoich firm. Nie bez powodu jest to jeden z krajów, który ma niską stopę bezrobocia. Myślisz o wyjeździe za granicę, ale nie do końca jesteś przekonany/przekonana do Holandii? Dowiedz się o niej więcej na GlosPolski.nl.

Wiadomości z Holandii, ogłoszenia, oferty pracy, blog turystyczny. Z Głosem Polskim będziesz na bieżąco

Obecna technologia jest przychylna dla osób, które decydują się na wyjazd do kraju zagranicznego. W smartfonach mamy nawigację, aplikację do tłumaczenia, bankowość elektroniczną, a sam Internet daje nam ogromne możliwości. W ten sposób możemy przygotować się od A do Z na wizytę w Holandii. Pod adresem https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ dostępnych jest setki ofert pracy bez języka, doświadczenia i ograniczeń wiekowych. Królestwo Niderlandów to świetne miejsce na pracę sezonową dla studentów lub pracowników będących na emeryturze, którzy z różnych powodów potrzebują większej ilości gotówki. Nowe ogłoszenia pojawiają się w Głosie Polskim niemal codziennie. Warto tu zaglądać!

Polacy w Holandii nie będą czuli się osamotnieni. Dołącz do ogromnej społeczności

Głos Polski został stworzony, aby ułatwić Polakom adaptację w obcym kraju jakim jest Holandia. Serwis jest całkowicie po polsku, a redaktorzy dostarczają najnowszych informacji, które są ważne z punktu widzenia obecności naszych rodaków w tym kraju. Pojawiają się ciekawe artykuły odnośnie gospodarki, podatków, życia społecznego, sportu, wydarzeń kulturalnych, a specjalna sekcja ogłoszeń pozwala na znalezienie pracy, mieszkania lub warsztatu samochodowego w Holandii. Dzięki czemu odnalezienie się jest znacznie prostsze.