Masz problem ze słuchem? Odwiedź Omnifon i się przebadaj

Problemy ze słuchem mogą zacząć się już we wczesnej fazie życia i trwać niezauważone przez długie lata. Dlatego tak ważne jest leczenie oraz zapobieganie utraty tego zmysłu. Profilaktyka oraz regularne badania pomogą wykluczyć wszelkie schorzenia tak ważnego narządu, jakim jest słuch. Jeżeli podejrzewasz u siebie niedosłuch bądź dokuczają ci częste szumy uszne, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, co możesz zrobić, aby temu zapobiec.

Badanie słuchu Gdańsk – czy warto?

Jeśli podejrzewasz u siebie ubytek słuchu, którego najczęstszymi objawami są szumy i piski, trudności z usłyszeniem rozmówcy np. przez telefon czy trudności ze zrozumieniem mowy w miejscach, w których wymagane jest, aby komunikować się po cichu warto, przyjść na badanie słuchu.

Badanie słuchu Gdańsk można przeprowadzić w placówce Omnifon na Podwalu Grodzkim 8. Gdzie niezależnie od wieku masz możliwość skorzystania z bezpłatnego badania słuchu, które pomoże Ci przeciwdziałać postępującej głuchocie bądź rehabilitacji niedosłuchu. Dlatego, jeżeli interesują cię badania warto odwiedzić Omnifon i sprawdzić, w jakim stanie jest Twój słuch.

Omnifon Gdańsk – sprawdź, dlaczego warto nam zaufać

Odwiedzając nasze placówki, otrzymasz profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie w przeciwdziałaniu chorobom słuchu. W naszej przychodni dyplomowani protetycy, którzy mają wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę na temat ubytków słuchu, zagwarantują Ci w pełni komfortowe badania oraz udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania. Nasi specjaliści poinformują Cię jaki aparat słuchowy wybrać, a także udzielą wszelkich wskazówek na temat procesu rehabilitacji niedosłuchu oraz innych schorzeń układu środkowego ucha. Przyjdź na badania i zapewnij sobie komfort słyszenia, jakiego dotąd nie miałeś.