Policja Gdańsk: Policjanci szukają 16-letniego Filipa Makowskiego

1 min czytania

Policjanci z komisariatu przy ul.Kartuskiej przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 16-letniego Filipa Makowskiego z Gdańska, który 15 grudnia po raz kolejny wyszedł z domu, nie powrócił i nie nawiązał kontaktu rodziną.

Rysopis: 180-185 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny brąz, długości do uszu, oczy koloru zielonego. W dniu zaginięcia miał na sobie białe buty sportowe, spodnie dresowe koloru czarnego, czarną kurtkę długości do kolan, bluzę z kapturem koloru czarnego, czarną czapkę z daszkiem i czarny plecak Nike.

Osoby, które rozpoznają 16-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B. Tel: 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Komenda Miejska Policji w Gdańsku, gdansk.policja.gov.pl/pm1/informacje/wiadomosci/117027,Policjanci-szukaja-16-letniego-Filipa-Makowskiego.html

Autor: krystian