Rally-O w Gdańsku — trening posłuszeństwa i zabawy dla psów

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Rally-O w Gdańsku — trening posłuszeństwa i zabawy dla psów

Masz poczucie, że Twój pies mógłby być sportowcem? Rally-O to idealna okazja, żeby sprawdzić to wspólnie — na trasie pełnej zabawnych i praktycznych stacji, gdzie liczy się współpraca i dobry humor. Dołącz z psem i zobacz, jak szybko poprawi się jego koncentracja i Wasza relacja!

Szczegóły wydarzenia — Rally-O (Gdańsk)

  • Data: niedziela, 11 stycznia 2026, godz. 12:00
  • Miejsce: Park Steffensów, Wrzeszcz, Gdańsk (Gdańsk, Poland)
  • Cena: 550 zł za udział
  • Limit: maksymalnie 5 zespołów (przewodnik + pies) w grupie
  • Zapisy: [email protected] lub wiadomość bezpośrednia
  • Organizator: PSatelita

Opis Rally-O

Rally-O to połączenie posłuszeństwa z elementami sportu i zabawy ‍. Zespół (przewodnik + pies) przechodzi po kolei przez stacje z zadaniami — od prostych poleceń takich jak siad czy leżeć, przez ćwiczenia skupienia typu zostawanie w miejscu, aż po bardziej wymagające elementy jak slalom czy skok przez przeszkodę . Wszystko odbywa się w formie krótkich, jasnych poleceń i pozytywnego wzmocnienia, więc trening jest efektywny i przyjemny dla obu stron.

Dlaczego to działa? Bo Rally-O kładzie nacisk na współpracę, komunikację i radość z pracy razem — to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i wzmocnienie relacji z psem .

Dla kogo i zapisy

  • Dla psów, które znają podstawowe komendy: siad, leżeć, zostawanie w miejscu, chodzenie przy nodze.
  • Seria terminów: 11 stycznia, 25 stycznia, 1 lutego, 8 lutego, 22 lutego — wszystkie w niedziele, godz. 12:00.
  • Grupy są kameralne (do 5 zespołów), więc praca jest indywidualna i bezpieczna.
  • Zgłoszenia przez e-mail: [email protected] lub wiadomość bezpośrednia do organizatora.

Organizator — PSatelita — dba o przyjazną atmosferę i jasno poprowadzone ćwiczenia, więc to dobra opcja, jeśli chcesz pracować z psem w konsekwentny, ale zabawny sposób .

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia