Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Szukasz studia tatuażu, w którym wykonasz świetnej jakości dziarkę? Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po najlepszych studiach w Gdańsku i umów się na wizytę online.

By móc być szczęśliwym posiadaczem udanego tatuażu musisz mieć pomysł oraz artystę, który go zrealizuje. Dla tych z Was, którzy mieszkają na pomorzu, lub którzy w najbliższym czasie planują odwiedzić Gdańsk, przygotowaliśmy listę najlepszych studiów tatuażu w Gdańsku. Artyści pracujący w studiach reprezentują różne style, mają różne doświadczenie oraz unikalne podejście do sztuki, jaką jest tatuaż.

najlepsze studia tatuażu gdańsk inksearch

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online

Gdzie zrobić tatuaż w Gdańsku

Na gdańskiej mapie znajduje się wiele studiów tatuażu, natomiast my we współpracy z platformą do rezerwacji tatuaży online inksearch.co, rekomendujemy pięć, w tym Gruba Krecha Tattoo, Sztorm Tattoo, Bad Mojo Tattoo, Piąte Studio Tatuażu oraz Patogen Tattoo. W każdym ze studiów pracują utalentowani artyści, którzy z radością przeniosą Twoją wizję z papieru na skórę.

Oszczędź czas i energię – umów się online

Zapewne nieraz spotkałeś się z trudnościami związanymi z rezerwacją sesji tatuażu. Długie oczekiwanie na odpowiedź czy próba kontaktu z artystą przez kilka komunikatorów jednocześnie, raczej przynosi odwrotny efekt od zamierzonego. Z pomocą przychodzi dedykowany serwis do rezerwacji tatuażu online inksearch.co.

gruba krecha tattoo gdańsk inksearch inknews tattooprints

Umów sesję tatuażu w Gruba Krecha Tattoo Gdańsk

Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie, interesujące Cię pozycje, np. tatuaż Gdańsk lub studio Gdańsk. Następnie przejrzysz portfolia najlepszych, zweryfikowanych artystów, a po założeniu konta użytkownika skontaktujesz się z tatuatorem przez specjalny formularz i chat. Formularz jest istotny gdyż od razu wpisujesz to, co Cię interesuje. Rozmiar tatuażu, miejsce tatuażu, styl tatuażu, a nawet przykładowe zdjęcie służące za inspiracje. Wszystko to jest potrzebne, by artysta mógł odpowiednio wycenić swoją pracę, a także sprawdzić, czy proponowany przez Ciebie projekt będzie przez niego wykonalny.

sztorm tattoo gdańsk inksearch inknews tattooprints

Umów sesję tatuażu w Sztorm Tattoo Gdańsk

Ile kosztuje tatuaż

Cena za tatuaż zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od doświadczenia i umiejętności tatuatora, następnie miejsca wykonania tatuażu (ręka, brzuch, noga, kark) oraz jego rozmiaru. Zupełnie inaczej przedstawiają się ceny za rękaw (tzn. wytatuowaną całą rękę), a inaczej za tatuaż minimalistyczny do 5 cm. Cena zależy także od czasu poświęconego na wykonanie tatuażu, niektóre sesje mogą trwać dosłownie 1h, inne zaś 8h, a jeszcze inne podzielone na kilka dni po kilka godzin. Dlatego tak ważny jest kontakt z artystą przed planowaną sesją tatuażu, by ustalić wszystkie szczegóły.

bad mojo tattoo gdańsk inksearch inknews tattooprints

Umów sesję tatuażu w Bad Mojo Tattoo Gdańsk

Sesja tatuażu a zadatek

Zadatek pobierany jest przed umówioną sesją tatuażu i jest swego rodzaju zabezpieczeniem tatuatora w razie odwołania w ostatniej chwili wizyty lub nie pojawienia się na niej. Z inksearch.co zadatek opłacasz szybkimi płatnościami na stronce, dzięki czemu umawiając sesję tatuażu od razu możesz zamknąć sprawę z płatnościami. Zadatek jest % od całości sesji za tatuaż. Oznacza to, że podczas rezerwacji sesji możesz wpłacić, np. 100 zł, a pozostałą kwotę za tatuaż opłacasz już bezpośrednio w studiu.

Kalendarz rezerwacji online

Platforma inksearch.co jest tak skonstruowana, że artysta przed wykonaniem dla Ciebie tatuażu otrzymuje szereg informacji, takich jak szczegóły dotyczące umówionej sesji (miejsce tatuażu, rozmiar, motyw, itp.), a także status płatności, czy indywidualne rozmowy przeprowadzone na czacie.

Piąte Studio Tatuażu Gdańsk inksearch inknews tattooprints

Umów sesję tatuażu w Piąte Studio Tatuażu Gdańsk

Booking consierge

Nie wiesz, jakiego tatuatora wybrać? Zastanawiasz się nad wzorem tatuażu, który będzie do Ciebie pasował? Skorzystaj z dedykowanej i DARMOWEJ funkcji booking consierge. Specjaliście inksearch.co z chęcią pomogą wybrać Ci najlepszych artystów w Twojej okolicy. Sprawdź to sam!

patogen tattoo gdańsk inksearch inknews tattooprints

Umów sesję tatuażu w Patogen Tattoo Gdańsk

Obrazy, plakaty, printy od tatuatorów

Tatuatorzy nie bez powodu określani są mianem artystów, gdyż zdecydowana większość z nich posiada zaplecze artystyczne. Ukończenie ASP jest na porządku dziennym, jak i szkolenie warsztatu. Artyści sami też projektują wzory tatuaży zarówno ręcznie przy pomocy kartki papieru i ołówka, jak i w formie digital przy pomocy tabletów i programów graficznych. Tym samym masz pewność, że noszony przez Ciebie wzór jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie.

Indywidualne projekty związane są z jeszcze jedną korzyścią. Często dostępne są w niższych, promocyjnych cenach. Wzory te określane są mianem flashy – malowane są raz i więcej się nie powtarzają.

Kaz S. _ inksearch.co

Obrazy, plakaty, cyfrowe kopie, czy unikaty prac możesz nabyć także online w okazyjnych cenach, jak np. print w formacie A4, autorstwa Katarzyny Szymanowicz „Kaz” – artystki tatuażu z Gdańska. Sprawdź więcej prac lub umów się na tatuaż online!

inksearch logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online