Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Co powinieneś wiedzieć zanim zrobisz swój pierwszy tatuaż? Po pierwsze - gdzie znajdują się najlepsze studia tatuażu w Gdańsku. Po drugie - jak zarezerwować termin do wybranego artysty. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby szybko i sprawnie przejść przez cały proces!

Patogen Workshop, White Rabbit czy Cykada; te studia warto odwiedzić, będąc w Trójmieście. Oczywiście salonów wartych uwagi jest znacznie więcej i na końcu tego wpisu podpowiemy ci, gdzie znaleźć najlepszych w swoim fachu. Najpierw jednak podzielimy się z tobą kilkoma wskazówkami, które ułatwią ci poszukiwania najlepszych studiów tatuażu w Gdańsku i okolicach!

Pierwsza wskazówka, która pomoże ci trafić na artystę, spełniającego twoje oczekiwania brzmi: znajdź swój styl! Decyzja o nowej dziarze to sprawa bardzo osobista. Dlatego, zamiast spędzać długie godziny na scrollowaniu Instagrama czy Pinteresta w poszukiwaniu źródeł inspiracji, spróbuj lepiej poznać style tatuażu. Oczywiście social media to prawdziwa kopalnia ciekawych pomysłów na wyjątkowe tatuaże, jednak możesz znacznie ułatwić i przyspieszyć ten proces!

INKsearch Style

fot. INKsearch.co platforma do rezerwacji tatuażu online

Dlatego druga wskazówka brzmi - umów się na tatuaż online! To rozwiązanie proste, szybkie, a przede wszystkim - wygodne. Wystarczy kilka kliknięć. Korzystając z platformy INKsearch.co nie tylko dowiesz się, gdzie znaleźć najlepsze studia tatuażu w Gdańsku. Za pośrednictwem tej witryny możesz zarezerwować sesję u wybranego artysty oraz poznać style i techniki. W każdej chwili masz możliwość skonsultowania się z artystą. Wystarczy, że skierujesz do niego swoje pytanie poprzez dedykowany czat.

INKsearch.co – jak działa platforma?

Jeśli jednak nadal potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszego studia tatuażu w Gdańsku, możesz skorzystać ze wsparcie specjalistów na platformie INKsearch,co. Chociaż poruszanie się po platformie INKsearch.co, jest niezwykle intuicyjne; zawsze pozostajemy do twojej dyspozycji.

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch.co platforma do rezerwacji tatuażu online

Aby znaleźć konkretne studio, tatuatora lub wzór, skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej INKsearch.co. Wybierz sposób filtrowania wyników w pierwszej rubryce, a następnie w pole “Wybierz miasto” wpisz: GDAŃSK. Otrzymujesz wyniki lokalne, więc nie musisz planować wyprawy na drugi koniec Polski, żeby się wytatuować. To prostsze niż Google!

Pomysł na tatuaż - gdzie szukać inspiracji?

No dobrze; czy witryna INKsearch.co to jedyny sposób na szukanie inspiracji? Oczywiście że nie! Jak już wspomnieliśmy, social media są kopalnią pomysłów na wyjątkowe tatuaże. Za pośrednictwem Facebooka czy Pinteresta natrafisz nie tylko na najlepsze studio tatuażu w twoim mieście…, ale i dowiesz się więcej o tej sztuce! Aby lepiej poznać oraz zrozumieć specyfikę pracy artysty, warto zwrócić uwagę na jego portfolio oraz TATTOO PRINTY.

Obrazy, rysunki, printy autorstwa utalentowanych tatuatorów sprawią, że nadasz swojemu wnętrzu indywidualny charakter. Dlatego zaproś sztukę tatuażu do swojego domu.

TATTOOPRINTS

fot. TATTOO PRINTS - kup print od artysty tatuażu

Najlepsze studia tatuażu w Gdańsku

Z pewnością słyszałeś od swoich znajomych, o Drukarzu, Fabianie Stańcu, Gawronie, Karolinie Wilczewskiej czy Maćku Niuansie. To jedni z artystów pracujących w Trójmieście, którzy cieszą się największym uznaniem wśród entuzjastów sztuki trwałego ozdabiania ciała. Oczywiście fachowców w tej branży jest znacznie więcej, więc nie sposób wymienić ich wszystkich. Dlatego poniżej przedstawiamy Ci kilka naszych propozycji, najlepszych studiów tatuażu w Gdańsku. Może to kolejna wskazówka, jaka ułatwi ci decyzję?

  1. Patogen Tattoo Workshop

To właśnie tutaj pracują Drukarz oraz Fabian Staniec. Ci dwaj utalentowani artyści, specjalizujący się w czarno-szarych tatuażach z pewnością znajdą dla Ciebie czas, jeśli zdecydujesz się zarezerwować termin jeszcze na początku roku!

Patogen Workshop - Studio tatuażu Gdańsk

  1. Bad Mojo Tattoo Gdańsk

Gawron, który pracuje w tym salonie, to tatuator polecany miłośnikom mrocznych, blackworkowych wzorów. Oczywiście, jeśli szukasz dziarek w innych klimatach, możesz zgłosić się do innych, równie utalentowanych artystów, pracujących w tym studio!

Bad Mojo Gdańsk

3. Piąte Studio Tatuażu

Dodola tworzy niezwykle oryginalne printy i projekty, dzięki którym z pewnością znajdziesz inspirację na swój kolejny tatuaż. Poza tym, jeśli szukasz specjalisty od realizmu, Blaha Ink to pseudonim, który powinieneś zapamiętać!

Piąte Studio Tatuażu - Gdańsk

 

inksearch logo

fot. INKsearch.co platforma do rezerwacji tatuażu online