Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Policjanci z komisariatu w Suchaninie poszukują 44-letniego Waldemara Woronowskiego z Gdańska. Mężczyznę ostatni raz widziano 30 lipca br. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny prosimy o kontakt z Policją.

Z relacji rodziny zaginionego wynika, że 44-letni Waldemar Woronowski ostatni raz widziany był 30 lipca br. Tamtego dnia po godzinie 07:00 wyszedł z mieszkania w dzielnicy Jasień. Jednak do chwili obecnej nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną. 

Rysopis: 185 cm wzrostu, waga ok.100 kg, włosy siwe dłuższe, długa siwa broda, nos szeroki, oczy szare. W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie ubrania koloru ciemnego, w tym podarte spodnie, wygląda na zaniedbanego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny  lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Suchaninie przy ul. Kartuskiej 245B tel. 47 741 68 22 lub pod  numerem alarmowym 112.