Kampinoska częściowo zamknięta. Rusza budowa nowego układu drogowego

Kampinoska częściowo zamknięta. Rusza budowa nowego układu drogowego

W Gdańsku kierowcy muszą przygotować się na zmiany na ul. Kampinoskiej. Od poniedziałku 29 czerwca zamknięty zostanie fragment drogi między posesjami nr 14 i 25, a ruch poprowadzony będzie objazdem przez ul. Srebrną i ul. Niepołomicką. Zachowany zostanie dojazd do posesji, a piesi przejdą bez przeszkód.

Utrudnienia są związane z budową układu drogowego na styku ul. Kampinoskiej i ul. Nowej Świętokrzyskiej. To kolejny etap prac, które mają uporządkować układ komunikacyjny w tej części miasta i przygotować teren pod nową organizację ruchu.

Stałe rozwiązanie ma wrócić we wrześniu. Inwestycję prowadzi firma Strabag, a zadanie otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

na podstawie: Urząd Miejski Gdańsk.