Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Podczas prac związanych z zaprawami murarskimi wszelkiego rodzaju, najrozsądniej jest użyć do tego profesjonalnego, dedykowanego do tego rodzaju prac sprzętu. Wykonując pracę na małą skalę, w zupełności wystarczy mała betoniarka, gdyż ilość pracy, którą trzeba wykonać ręcznie, będzie niewielka. Jednak przy większych projektach, warto użyć bardziej zaawansowanego sprzętu, takiego jak pompa do betonu mixokret. Jest to specjalistyczne urządzenie do przeznaczenia komercyjnego. Jego obsługa jest stosunkowo prosta, więc każdy sobie z nim poradzi.

Pompa do betonu Mixokret

Pompy do betonu stosowane są na placach budowy na całym świecie. Zdobyły one swoją popularność bardzo szybko, gdy tylko pojawiły się na rynku. Są to bardzo użyteczne urządzenia, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Wykorzystywane są przy bardzo szerokim spektrum prac, takich jak wylewanie posadzek betonowych, wylewanie posadzek jastrychowych, zalewanie ław fundamentowych, czy też do zalewania stropów na poszczególnych kondygnacjach.

Pompy do betonu stosuje się w miejscach trudno dostępnych, takich jak grząski teren, na który trudno wjechać ciężarówką z gruszka do betonu, lub w budynkach, których pomieszczenia są tak rozlokowane, że ciężko w nich manewrować w tradycyjny sposób.

Pompy do betonu mixokret wyposażone są w bardzo mocne silniki i sprężarki, które są w stanie dystrybuować zaprawy na znaczne odległości, które niekiedy sięgają nawet kilkudziesięciu metrów. Dzięki potężnym silnikom, zaprawy dostarcza się zarówno w pionie, jak również w poziomie. To oznacza, że wysokiej jakości pompę do betonu można wykorzystać do zalewania wyższych kondygnacji, takich jak drugie, trzecie, a nawet wyższe piętra. Dzięki temu jest to urządzenie powszechnie stosowane w niemal wszystkich firmach budowlanych, które oferują klientom usługi wysokiej jakości.

Bez takiego sprzętu byłoby to niemożliwe, gdyż tradycyjne wożenie betonu, jest już przestarzałą formą, która stała się bardzo archaiczna i nieefektywna względem nowoczesnych rozwiązań.

Cena pomp do betonu Mixokret

Cena pomp do betonu jest stosunkowo wysoka, co jest jej główną wadą. Pomimo tego, jej zastosowanie jest popularne ze względu na możliwość zakupu używanego sprzętu, lub wynajęcie pompy z wypożyczalni. Kupno używanej pompy do betonu nie jest polecanym rozwiązaniem z kilku względów. Co prawda można w ten sposób sporo zaoszczędzić, jednak przedsiębiorca naraża się na poważne konsekwencje, które mogą wyniknąć w przypadku niespodziewanej awarii. Używany sprzęt przeważnie nie posiada gwarancji, co powoduje, że jego nabywca w pełni odpowiada za szkody i będzie musiał wziąć na siebie finansowy ciężar naprawy. Taka sytuacja nie ma miejsca w przypadku zakupu nowego sprzętu, na który producent oferuje odpowiednią gwarancję.

Zakup pompy do betonu mixokret od renomowanego dystrybutora, jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa. Wpływa na to fakt tego, że przedsiębiorca ma gwarancję na sprzęt, oraz zagwarantowany odpowiedni serwis gwarancyjny i posprzedażny. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż nawet w przypadku awarii, umożliwia to dostęp do fachowców wysokiej klasy, którzy zajmują się naprawą sprzętu tego typu.

Wynajęcie pompy do betonu

Nie chcąc ponosić zbyt wysokich kosztów zakupu nowego sprzętu, który niekoniecznie musi się od razu zwrócić, można zastosować manewr, który stosuje większość drobnych firm, oraz osób prywatnych, które potrzebują skorzystać z wysoce specjalistycznego sprzętu. Jest to wynajem pompy do betonu Mixokret z wypożyczalni. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, gdyż umożliwia wynajęcie sprzętu nawet na jedną dobę, jeśli jest taka potrzeba. Jednocześnie pozwala uniknąć dużych zobowiązań finansowych w postaci kredytu, lub leasingu na sprzęt.

Pompa do betonu mixokret