Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Posiadanie wózka, to dla każdego malucha konieczność. Oczywiście, to w gestii rodziców jest jego zapewnienie i często okazuje się to niełatwym wyborem. Dotyczy to zwłaszcza rodziców młodych, którzy nie orientują się w temacie i nie wiedzą, na co zwrócić uwagę. Pomocny może okazać się dobry doradca, który na akcesoriach dziecięcych zna się, jak mało kto. Najlepiej, specjalisty od wózków szukać w salonie sprzedającym takie produkty. Jest to logiczne, ale nie zawsze można natrafić na osobę chcącą udzielić wsparcia. Firma Xland Mariola Rerych, wychodzi naprzeciw wymaganiom i zapewnia wykwalifikowane doradztwo dla każdego klienta. Rodzice, którzy planują dużo podróżować, spacerować, mieszkają na wysokim piętrze i cenią sobie nowoczesne rozwiązania, powinni sięgnąć po Balios s, czyli wózek do zadań specjalnych.

Zalety Cybex Balios

Wózki dostępne na rynku, są bardzo zróżnicowane pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym. Każdy z nich jest inny i oferuje rodzicom co innego. Model Balios s, to unikatowy i niezwykle ceniony produkt, który posiada niezliczone możliwości i ułatwia codzienną aktywność, nie tylko dzieciom, ale także rodzicom. Wózek, jest przede wszystkim bardzo solidny, posiada trwałą konstrukcję i estetycznie się prezentuje. Jest to zaleta, którą można zauważyć od razu podczas oglądania wózka. Ponadto, jest to wózek wielofunkcyjny, który zapewnia dużą oszczędność finansową, a także zajmuje bardzo mało miejsca. Jest jeden stelaż, dedykowany do umieszczenia na nim gondoli, spacerówki, a także fotelika.

Balios s gondola, można używać już od pierwszych dni życia, a w momencie samodzielnego siadania przez dziecko, można przerzucić się na Balios s spacerówkę. Jeżeli chodzi o wózek spacerowy, to ma on niewątpliwie bardzo dużo walorów. Może być złożony razem ze stelażem, przy użyciu jednej ręki. Jest to bardzo duże ułatwienie i wygoda. Co więcej, siedzisko jest regulowane na kilku stopniach, co zapewnia dziecku komfortowe i precyzyjne ustawienie. Oczywiście rączka także może być dowolnie wydłużana i skracana, co pozwoli na indywidualne ustawienie tego modelu.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to tutaj producent stanął na wysokości zadania. Wózek wielofunkcyjny Balios s, posiada odpowiednie wykonanie, stabilne i bezpieczne, a koła doskonale zachowują się na drodze, zarówno prostej, krętej, jak i wyboistej. Dziecko jest zabezpieczone pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, zaś modyfikowany podnóżek, zapewni dobre podtrzymanie nóg. Oczywiście wózek doskonale podtrzymuje kształtujący się kręgosłup, a budka jest wykonana z materiału, który chroni malucha przed działaniem promieni UV.

Firma dbająca o szczegóły

Propozycje od firmy Cybex, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to producent, który wykorzystuje nowoczesną technologię do doskonalenia swoich produktów, co pozwala mu na oferowanie coraz ciekawszych i innowacyjnych rozwiązań. Cybex Balios s jest następcą modelu Cybex Balios m. Jest on jeszcze bardziej praktyczny i posiada jeszcze więcej niecodziennych funkcji. Bardzo ceniona przez rodziców, jest regulacja siedzonka, co pozwala na dopasowanie dziecka do wysokości stołu, na przykład w czasie wizyty w restauracji. Szeroka budka, doskonale chroni dziecko, ale odpowiednie okienko pozwala na kontakt z rodzicem. Koła są bardzo zwrotne, a całość jest niezwykle ergonomiczna. Możliwość wykonywania różnego rodzaju czynności przy wózku jedną ręką, sprawia, że Balios s zyskuje opinie wózka, na miarę obecnych czasów. Balios s Cybex to także nowoczesny i bardzo elegancki design. Szukając wózków marki Cybex, można odwiedzić sklep Xland Mariola Rerych, w którym dostępny jest bardzo szeroki asortyment sygnowany logiem tego producenta.

Wózek składany jedną ręką