Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Gdzie zamieszkać w Pruszczu Gdańskim? Nowe osiedle Pruszcz Park to świetny wybór

Pruszcz Park jest nowopowstającym osiedlem zlokalizowanym u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej w Pruszczu Gdańskim. Kompleks ten wyróżniać ma się wśród innych inwestycji nowoczesnymi, ekologicznymi rozwiązaniami oraz sporą ilością zieleni, która będzie otaczać budynki mieszkalne. Nie bez powodu Deweloper Szymichowski nadał nowemu osiedlu nazwę Pruszcz Park. Będzie to dobre miejsce do zamieszkania dla wszystkich tych, którzy szukają miejsca wypełnionego naturą, jednak wciąż chcą korzystać z udogodnień, jakie oferuje infrastruktura miejska.

Zieleń i harmonia

Nowe osiedle ma być prawdziwie zieloną oazą na mapie miasta – kompleks wypełniony zostanie roślinnością, a na terenie Pruszcz Parku powstaną niewielkie parki z małą infrastrukturą, które umożliwią mieszkańcom relaks na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu. Mieszkać jak w parku można będzie już od 31 października 2021 roku, gdy do użytku oddane zostaną pierwsze mieszkania z Budynku A.

Nowoczesne mieszkania

Deweloper Szymichowski wybudował kompleks z myślą o potrzebach współczesnego mieszkańca miasta. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, by tym potrzebom odpowiadać. Funkcjonalność lokali możemy dostrzec na przykład w tym, że w części mieszkań możliwe będzie wydzielenie osobnej kuchni. Lokale na parterze będą posiadały dostęp do prywatnych ogródków, zaś wypoczynek na świeżym powietrzu dla mieszkańców na wyższych kondygnacjach, możliwy będzie dzięki nowoczesnym i wygodnym balkonom, które zostaną oddane do ich dyspozycji.

W lokalach mieszkańcy będą również mogli zagospodarować jedno pomieszczenie wedle swoich potrzeb: jako gospodarcze, garderobę czy dodatkową toaletę.

Pruszcz Park będzie odznaczał się nowoczesnym stylem architektonicznym, co łatwo mieszkańcy zauważą w częściach wspólnych budynku, gdzie do wykończenia części wspólnych użyte zostaną naturalne materiały, takie jak drewno oraz żywa roślinność.

Nowoczesne mieszkania

Dobra lokalizacja

Osiedle będzie również mogło pochwalić się świetną lokalizacją. Pruszcz Park znajdować się będzie po zielonej stronie centrum Pruszcza Gdańskiego, skąd łatwo dojechać do autostrady czy obwodnicy. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, co oznacza, że swobodnie skorzystają zarówno z publicznych, jak i prywatnych środków transportu.

Pruszcz Park znajduje się w atrakcyjnym miejscu, skąd mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu różnych udogodnień, takich jak szeroka dostępność sklepów usługowych, placówek medycznych czy szkół i przedszkoli. Zielona okolica będzie sprzyjała rekreacji na zewnątrz, ale różnego rodzaju ułatwień, nie zabraknie również na terenie samego osiedla.

mieszkania w centrum Pruszcza Gdańskiego

Dla komfortu

Na terenie Pruszcz Parku mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dwa place zabaw, w pełni przystosowane do bezpiecznej rekreacji dzieci oraz całych rodzin. Hala garażowa dostosowana zostanie do korzystania dla samochodów z instalacją LPG. Możliwy będzie również montaż instalacji służącej ładowaniu samochodów elektrycznych. Pełen komfort w nowoczesnym wydaniu to standard, na który stawia Deweloper Szymichowski.