Spotkanie na temat bezpieczeństwa z policją i młodzieżą w CH Forum

W Gdańsku odbędzie się debata na temat bezpieczeństwa. Organizatorami są funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji oraz przedstawiciele centrum handlowego Forum”. To wyjątkowa okazja dla mieszkańców Śródmieścia i młodzieży, by wziąć udział w otwartej dyskusji i podzielić się swoimi obawami oraz pomysłami na zwiększenie bezpieczeństwa w swojej okolicy.
- 19 lutego 2024 roku o godzinie 10:00 odbędzie się debata dotycząca bezpieczeństwa, zorganizowana przez policjantów z KMP Gdańsk oraz przedstawicieli Forum”.
- Spotkanie zaplanowano w sali kinowej Helios w centrum handlowym Forum” przy ul. Targ Sienny 7.
- Debata skierowana jest do mieszkańców Śródmieścia oraz gdańskiej młodzieży.
- Podczas spotkania omówione zostaną tematy związane z bezpieczeństwem w miejscach publicznych i miejscach zamieszkania.
- Policjanci przekażą uczestnikom wartościowe wskazówki, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.
- Spotkanie ma na celu wypracowanie wspólnych rozwiązań w celu poprawy bezpieczeństwa.
W naszym żywiołowym Gdańsku, każda inicjatywa mająca na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa jest nie tylko mile widziana, ale i niezbędna. Właśnie z tego względu inicjatywa policjantów z Komendy Miejskiej Policji współorganizowana z przedstawicielami centrum handlowego Forum”, stanowi istotny punkt na mapie lokalnych wydarzeń. Spotkanie, które nosi tytuł Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ”, zaprasza mieszkańców Śródmieścia i gdańską młodzież do aktywnego uczestnictwa w debacie. To nie tylko okazja do zdobycia cennych informacji, ale również platforma do wyrażenia własnych opinii i podzielenia się doświadczeniami.
Wizja stworzenia bezpieczniejszego otoczenia dla mieszkańców Gdańska jest wspólnym celem, do którego dążą zarówno organizatorzy tego spotkania, jak i jego uczestnicy. W kontekście rosnących wyzwań związanych z bezpieczeństwem w przestrzeniach publicznych, podjęte inicjatywy takie jak ta debata są kluczowe. Umożliwiają one społeczności lokalnej nie tylko zdobycie wiedzy, ale i aktywne działanie na rzecz własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa najbliższego otoczenia.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz młodzież z gdańskiego Śródmieścia do wzięcia udziału w tej ważnej inicjatywie. To wyjątkowa szansa na to, by nasze miasto stało się jeszcze bezpieczniejsze. Nie zapomnijcie 19 lutego, sala kinowa Helios, centrum handlowe Forum”. Do zobaczenia!
Ostatnie Artykuły

Wybór profili stalowych do inwestycji budowlanej i przemysłowej

Zakładki, które opowiadają o książkach - wystawa pełna szkolnej wyobraźni

Delegacja Gdańska jedzie do Wilna z kulturą i bezpieczeństwem

W gdańskim ratuszu policjanci pokażą sprzęt, na który zwykle patrzy się z daleka

W Gdańsku po telefonie z banku zniknęło ponad 120 tys. zł

Nowe porozumienie w Gdańsku otwiera drogę startupom i technologiom przyszłości

Wrzeszcz jak z powieści - literacki spacer pokaże dzielnicę od nowej strony

Darmowy tramwaj pojechał przez Gdańsk. W środku mówiono o domu dla dzieci

Dwie interwencje w Gdańsku - policjanci weszli w ostatniej chwili

Młodzi z Pruszcza Gdańskiego uczyli się AI. Padło ważne ostrzeżenie

Linia 155 wraca na pętlę Jasień Pólnicy. Część kursów pojedzie szybciej

Budowa linii 110 kV Kąty Rybackie-Nowy Dwór Gdański – czy warto negocjować z inwestorem?

Dwóch 16-latków zaatakowało taksówkarza w Gdańsku - jedno miało niebezpieczne narzędzie

Kompost, naprawy i śmieciarki. W Gdańsku wraca festiwal ekologii codziennych wyborów
Przydatne dane teleadresowe
- Prokuratura Regionalna w Gdańsku - kontakt, godziny, wydziały i zgłaszanie przestępstw
- Komenda Miejska Policji w Gdańsku - kontakt, komisariaty, wydziały
- KRUS Oddział Regionalny w Gdańsku - kontakt, godziny, zasięg terytorialny
- Komisariat Policji I w Gdańsku - kontakt, dzielnicowi, godziny przyjęć
- Archiwum Państwowe w Gdańsku - kontakt, godziny i jak szukać dokumentów
- Zakład Utylizacyjny w Gdańsku - kontakt, godziny PSZOK, odbiór odpadów i sprzedaż kompostu
