Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Alkidowy grunt Everal Primer to innowacyjny produkt przeznaczony przede wszystkim do gruntowania elementów wykonanych z surowego drewna. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się on w przypadku innych powierzchni. Doskonale współpracuje on także z surowym betonem, cegłami, obszarami szpachlowanymi, tynkiem, a nawet gipsem. Co więcej, z powodzeniem może być on stosowany tam, gdzie wcześniej były nakładane farby na bazie kleju lub wapna. Trudno byłoby zatem nie zauważyć, że Tikkurila Everal Primer to bardzo uniwersalny produkt malarski. Warto także zauważyć, że wyróżnia się on naprawdę wysoką jakością na tle konkurencji. To właśnie z tego powodu tak często jest on doceniany przez konsumentów w Polsce oraz w innych krajach. Tikkurila to producent, który od zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Przez lata działalności marka wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, co zapewniło jej uznanie na całym świecie.

Everal Primer z oferty Tikkurila — informacje praktyczne

Everal Primer marki Tikkurila ma postać farby alkidowej charakteryzującej się matowym wykończeniem. Na uwagę zasługuje również to, że produkt ma konsystencję tiksotropową, która sprawia, że farba nie ścieka i nie tworzy mało estetycznych smug nawet wtedy, gdy pokrywa się nią pionową powierzchnię. Wspomniana powyżej właściwość umożliwia także docieranie farbą gruntową nawet do bardzo trudno dostępnych obszarów.

Warto także wiedzieć, że Everal Primer to farba gruntująca, która może być stosowana na wielu produktach wykonanych z drewna, które znajdują się we wnętrzu domu. Produkt nadaje się do malowania drzwi, framug, ram okiennych, drewnianej galanterii, mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Omawiany alkidowy grunt występuje w tylko jednej pojemności. Mianowicie jest to 900 ml. Wydajność Everal Primer jest wysoce imponująca, ponieważ litr produktu wystarcza do pokrycia nawet 12 m2 podczas jednego gruntowania. Jeśli chodzi o kwestie związane z kolorami, to konsumenci mają do wyboru grunt biały lub w jasnych odcieniach pochodzących z autorskiego wzornika Tikkurila, lub palety NCS.

Tikkurila Everal Primer zapewnia matowe wykończenie, które jest w pełni odporne na szorowanie na mokro, terpentynę i benzynę lakierniczą. Produkt nie jest jednak obojętny na działanie agresywnych rozpuszczalników. Nie powinien być stosowany do malowania ścian w punktach zajmujących się przemysłem (np. zakłady produkcyjne, hale magazynowe).

Gdzie kupić farbę gruntującą o wysokiej jakości?

Produkty takie jak Everal Primer pochodzący z oferty przedsiębiorstwa Tikkurila można odnaleźć w większości dużych supermarketów budowlanych. Artykuły malarskie tego typu zasilają także magazyny mniejszych punktów. Przykładem może w tym przypadku być Studio Farb Pigmentologia znajdujące się w warszawskiej dzielnicy Wilanów, dokładnie przy ulicy Franciszka Klimczaka 13.

We wspomnianym sklepie klienci mogą odszukać bardzo dobrze wyselekcjonowane produkty oraz skorzystać z możliwości skonsultowania się z ekspertami. Pracownicy Pigmentologii mają odpowiednie kwalifikacje do udzielania podobnych porad i chętnie dzielą się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Każdy, kto nie jest przekonany co do słuszności podejmowanej przez siebie decyzji zakupowej, powinien skonfrontować swoje obawy z fachowcem. Tylko wtedy zyska on szansę, na osiągniecie pełnej satysfakcji z zainwestowanych pieniędzy.

Farba gruntująca Everal Primer — na czym polega wyjątkowość produktu?