Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Panele Quick Step Warszawa – prosty montaż dzięki systemowi zatrzaskowemu!

Montaż paneli podłogowych może być naprawdę bardzo prosty! Aktualnie wielu producentów stosuje w swoich materiałach specjalne systemy zatrzaskowe. Znajdziemy je także w popularnych panelach od firmy Quick Step!

Samodzielne układanie podłóg nie musi być problemem! Dzisiaj w sprzedaży znajdziemy szeroką gamę materiałów, które można zamontować we własnym zakresie. Wśród nich znajdują się również panele podłogowe, które wyposażane są w specjalne systemy zatrzaskowe.

Takie panele możemy znaleźć także w asortymencie firmy Quick Step, która stała się jedną z pierwszych firm na świecie wykorzystujących ten system montażowy.

Dzisiaj bez problemu możemy także w Polsce kupić panele Quick Step Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie są one dostępne, na przykład w sklepie Dekorus.

Jeśli szukasz pomysłu na podłogę, którą możesz wykonać także samodzielnie, sprawdź panele firmy Quick Step!

Panele Quick Step Warszawa – system zatrzaskowy Uniclic Multifit

Wszystkie panele Quick Step wykorzystują specjalny system zatrzaskowy opatentowany przez firmę – to system Uniclic Multifit. System ten pozwala na łatwy montaż podłogi jako pływającej, czyli bez potrzeby stosowania kleju.

System Uniclic Multifit bazuje na specjalnej konstrukcji paneli. Posiadają one odpowiednio wyprofilowane pióro raz wpust, które razem zatrzaskują się ze sobą, dając gładkie podłogi bez szczelin. Nie ma przy tym potrzeby stosowania kleju oraz innych materiałów.

System zatrzaskowy stosowany jest w następujących panelach firmy Quick Step:

  • panele laminowane

  • panele winylowe

  • panele drewniane

Powyższe panele podłogowe Quick Step doskonale nadają się do wielu wnętrz. Warto przy tym wskazać, że panele Quick Step winyl oraz laminowane można stosować także w pomieszczeniach, w których pojawia się wilgoć, na przykład w łazienkach czy w kuchniach.

Panele Quick Step Warszawa – zalety systemu Uniclic Multifit:

  • Szybkość – panele Warszawa możemy zamontować w rekordowo krótkim czasie, znacznie prędzej niż przy standardowym montażu z klejem.

  • Łatwość metody – nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności, aby samodzielnie położyć podłogę typu Quick Step.

  • Bez szczelin – podłogi winylowe, laminowane czy drewniane możemy ułożyć tak, aby pomiędzy kolejnymi panelami nie było widać żadnych szczelin.

  • Płaska powierzchnia – panele po montażu dają płaską nawierzchnię bez wysiłku.

  • Niezawodność – zaawansowana technologia łączenia paneli Quick Step Warszawa powoduje, że cechują się one doskonałą wytrzymałością.

Te zalety powodują, że aktualnie wiele osób wybiera samodzielny montaż podłóg od firmy Quick Step, na przykład takich jak podłogi winylowe Warszawa.

Panele Quick Step Warszawa – także z fachowym montażem!

Panele podłogowe Quick Step Livyn oraz z innych serii są bardzo proste w montażu, ale nie każdy ma na niego czas. Właśnie dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnych usług montażowych!

Aktualnie możemy otrzymać je także w sklepach zajmujących się sprzedażą materiałów wykończeniowych. Zamawiając panele winylowe Warszawa od Quick Step możemy także skorzystać z fachowego montażu w przestępnej cenie albo nawet za darmo!