Policja Gdańsk: Zatrzymany 21-latek, który ranił nożem mężczyznę
Policjanci z Gdańska zatrzymali 21-latka, który na początku września kilkukrotnie ranił nożem innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło podczas imprezy zorganizowanej przy ognisku na terenie gdańskiej Oliwy. Pokrzywdzony o przestępstwie powiedział policjantom dopiero po kilku dniach. Mimo tego kryminalni z Oliwy ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go w policyjnej celi. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia pokrzywdzonego na utratę życia lub zdrowia. Sąd aresztował mężczyznę, któremu grozi za to przestępstwo 3 lata pozbawienia wolności.
Policjanci z Oliwy pracowali nad sprawą uszkodzenia ciała i narażenia na utratę życia i zdrowia mężczyzny. Do przestępstwa doszło na początku września. Pokrzywdzony był na ognisku ze znajomymi, obok, przy drugim ognisku przebywał mężczyzna znany pokrzywdzonemu z widzenia, z którym pokrzywdzony się pokłócił. Sprawca podczas kłótni ranił kilka razy nożem pokrzywdzonego, który dopiero po kilku dniach zgłosił to przestępstwo policjantom.
Kryminalni z Oliwy od razu zajęli się sprawą i po dokładnym przeanalizowaniu zawiadomienia o przestępstwie, przesłuchaniom świadków i zdobytym informacjom, ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa.
Podejrzany został zatrzymany przez policjantów z Oliwy. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów aresztował 22-latka na najbliższe trzy miesiące. Za te przestępstwa grożą 3 lata pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, ustalają m.in. jaki był powód ranienia pokrzywdzonego.
Komenda Miejska Policji w Gdańsku, gdansk.policja.gov.pl/pm1/informacje/wiadomosci/93331,Zatrzymany-21-latek-ktory-ranil-nozem-mezczyzne.html
Ostatnie Artykuły

Kurhany na trasie nowej drogi i ślady kultury pomorskiej

Mobilny Dom Kultury wraca do czterech dzielnic. Lato pełne warsztatów

Nowe biuro Bechtela w Gdańsku ma obsłużyć atomową inwestycję

Strzał z wiatrówki w 14-latka. Sprawca miał prawie 3,5 promila

Autobusy ominą część Dolnego Miasta. ZTM zmienia trasę na Łąkowej

Trzy sektory spotkają się w Pruszczu Gdańskim. W grze są konkretne rozwiązania

Tramwaje pojadą inaczej na północy Gdańska. Wchodzi autobus T10

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa ruszają w Gdańsku. Startuje też kampania

Ul. Łąkowa będzie jednokierunkowa. Autobusy pojadą objazdem

Podwieczorek Społeczny wraca do ogrodu. NGO porozmawiają o sieciach wsparcia

Na Świętym Duchu ruszy pochód i historyczne obozowisko

Recydywista z Przymorza usłyszał zarzuty po kradzieżach za prawie 8 tys. zł

Ranking TOP 10 najlepszych agencji SEO w Gdańsku 2026

Pruszczańska Karta Mieszkańca z nowym partnerem. Sklep daje 10 procent rabatu
Przydatne dane teleadresowe
- Muzeum Narodowe w Gdańsku - bilety, godziny, oddziały i wystawy
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gdańsku - kontakt, godziny, zapis
- Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku - bilety, godziny kasy, dojazd i oferta dla dzieci
- Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku - adres, kontakt i godziny
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - kontakt, siedziba i parking
- Zakład Utylizacyjny w Gdańsku - kontakt, godziny PSZOK, odbiór odpadów i sprzedaż kompostu
