Messiah w Gdańsku – pierwsze klubowe koncerty w Polsce i 35-lecie „Choir Of Horrors”

2 min czytania

Messiah wracają do Polski na dwa wyjątkowe występy — pierwszy z nich już w Gdańsku! To nie będzie zwykły koncert: Szwajcarzy zagrają materiał z legendarnej trzeciej płyty „Choir Of Horrors”, która w 2026 roku obchodzi swoje 35. urodziny. Warto wpaść na ten wieczór, jeśli chcesz poczuć surową energię death/thrash metalu na żywo.

Kiedy i gdzie będzie Messiah (Messiah)

13 marca 2026 (piątek), godz. 18:00–19:30
Miejsce: Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 4, Gdańsk, Polska
Cena i bilety: bilety dostępne przez organizatora — portal Biletyna.pl. W razie pytań kontakt: @biletyna.pl lub [email protected]
Organizator: Biletyna.pl

O wydarzeniu Messiah

Messiah to jeden z protoplastów szwajcarskiego death/thrash metalu, a ich trzeci album „Choir Of Horrors” to kamień milowy w dorobku zespołu. Podczas marcowych koncertów muzycy skupią się na tym właśnie krążku — dla wielu fanów będzie to podróż w czasie do korzeni surowego, szybkiego grania z lat 90. Po świetnym występie na ubiegłorocznym Summer Dying Loud, formacja wraca w znakomitej formie scenicznej, gotowa zagrać intensywnie i bez kompromisów.

Dla kogo i co warto zobaczyć

  • Dla fanów klasycznego death/thrash metalu oraz wszystkich, którzy lubią energetyczne, krótkie i uderzające sety.
  • Na scenie spodziewać się można materiału z całego albumu „Choir Of Horrors” oraz charakterystycznej, mocnej scenicznej obecności zespołu.
  • Klimat klubowy sprawi, że kontakt zespołu z publicznością będzie bezpośredni i intensywny — to będzie wieczór dla tych, którzy wolą bliski koncertowy kontakt zamiast wielkich hal.

Organizator wydarzenia: portal Biletyna.pl — tam też znajdziesz informacje o dostępności biletów i ewentualnych zmianach.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia