Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Dzięki pracy gdańskich policjantów na czarny rynek nie trafią kolejne narkotyki, które policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu 34-letniego mieszkańca Gdańska. 34-latek usłyszał zarzuty i został aresztowany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 15 lat pozbawienia wolności, bo przestępstwa dopuścił się w recydywie.

 

Policjanci z gdańskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejną osobę, która w swoim mieszkaniu przechowywała znaczne ilości narkotyków.
Pod koniec minionego tygodnia kryminalni zapukali do mieszkania 34-latka, u którego podczas przeszukania znaleźli schowane w kuchennej szafce 115 porcji amfetaminy, tabletek psychotropowych i marihuany, a na balkonie zabezpieczyli trzy donice z konopiami indyjskimi o różnej fazie wzrostu. Policjanci w mieszkaniu mężczyzny na poczet przyszłych kar zabezpieczyli także blisko 8 tys. zł.

Zabezpieczone środki odurzające i psychotropowe zostały przekazane biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków.

34-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Gdańska usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 34-latek przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego grozi mu 15 lat więzienia. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.