Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdańsk

Świętokrzyska Park to deweloperskie osiedle zlokalizowane w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gdańska. W ramach inwestycji powstają między innymi mieszkania dwupoziomowe z antresolą – taki sposób rozplanowania przestrzeni ma wiele zalet.

 

Nowe mieszkania na gdańskich Łostowicach

Osiedle Świętokrzyska Park to kompleks czteropiętrowych budynków, które zaprojektowane zostały w sposób łączący estetykę z funkcjonalnością. Obiekty są zlokalizowane na gdańskim osiedlu Łostowice, przy ul. Niepołomickiej. Okolica obfituje w zielone tereny i z pewnością spełni oczekiwania wszystkich osób, które chcą czerpać przyjemność z życia w wielkim mieście, ale jednocześnie poszukują ciszy i spokoju. W ramach inwestycji Świętokrzyska Park powstają idealne dla singli kawalerki, a także mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. W projekcie budynków uwzględnione zostały komórki lokatorskie, naziemne miejsca parkingowe oraz dedykowana najmłodszym przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu.

 Mieszkanie dwupoziomowe w Gdańsku – pomysły na dodatkową przestrzeń

W ofercie dewelopera dostępne są również dwupoziomowe mieszkania z antresolą. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje wnętrzom oryginalny charakter, ale w znacznym stopniu zwiększa ilość dostępnego miejsca. Tę dodatkową przestrzeń można zagospodarować na wiele ciekawych sposobów. Popularnym rozwiązaniem jest wykorzystanie jej w roli małżeńskiej sypialni lub pokoju zabaw dla dzieci. Na antresoli wydzielić można przestrzeń służącą do nauki lub pracy – gabinet, biuro, studio lub biblioteczkę. Kolejnym pomysłem jest stworzenie domowej siłowni wyposażonej w rower stacjonarny bądź bieżnię. Dodatkowe miejsce wykorzystać można również do zaaranżowania multimedialnego pokoju z konsolą do gier wideo, zestawem kina domowego, telewizorem lub projektorem. Można też stworzyć tam gaming room, wyposażony w piłkarzyki, tarczę do darta czy stół bilardowy. Mieszkanie z antresolą daje naprawdę wiele możliwości.

 

Mieszkania od dewelopera w atrakcyjnej lokalizacji

Łostowice to miejsce, które oferuje spokój i prywatność, ale, co ważne, jest również dobrze skomunikowane z innymi częściami Gdańska. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej dotarcie do centrum miasta to kwestia kilkunastu minut. Przebiegająca w pobliżu inwestycji Obwodnica Trójmiasta umożliwia również wygodny dojazd do innych dzielnic. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska – mieszkańcy osiedla Świętokrzyska Park mogą korzystać z linii autobusowych 175 i 275, a także nocnej linii N13.

Więcej szczegółów dotyczących nowych mieszkań z antresolą w Gdańsku znajdziesz na stronie dewelopera: https://www.lcc.pl/pl/swietokrzyska-park.