Modułowe meble na taras – kreuj przestrzeń dowolnie!

Stworzenie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu nie wymaga wyjątkowych umiejętności. Wykorzystując nowoczesne meble na taras, wykreujesz przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami. Szukając nieoczywistych rozwiązań, warto zwrócić uwagę na kolekcje mebli modułowych. Meble takie pozwolą na zmiany w obrębie tarasu, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Taras jako przestrzeń dopasowana do potrzeb!

Taras może zmieniać się, tak samo jak zmieniają się potrzeby użytkowników. Dla wielu osób taras to zarówno miejsce do relaksu, strefa spotkań w gronie znajomych czy bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci. Wybór mebli nie powinien być dziełem przypadku. Meble na taras w konstrukcji modułowej spełnią Twoje marzenia o doskonałej przestrzeni wypoczynkowej, która codziennie będzie zachwycać i zachęcać do relaksu. Meble na taras warto uzupełnić o funkcjonalny parasol ogrodowy, który pozwoli skryć się w przyjemnym cieniu podczas najbardziej upalnych dni.

Meble na taras zaprojektowane w niebanalny sposób!

Meble na taras powinny być nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale i ozdobą. Meble modułowe tworzone są z myślą o podnoszeniu estetyki przestrzeni. Nietuzinkowym przykładem jest zastosowanie liny polipropylenowej, która wypełnia podłokietniki oraz oparcia. Lina taka zabezpieczona jest przed wnikaniem kurzu, wilgocią, rozciąganiem. Element taki jak lina w oryginalny sposób wyróżnia komplet na tle innych. Lina polipropylenowa wykorzystana została np. w kolekcji Corfu – prezentowane na zdjęciu meble na taras znaleźć można w ofercie marki Garden Space. Zestaw wypoczynkowy Corfu uwodzi detalami: poza wykorzystaniem lin zwracają uwagę nóżki wykonane z twardego drewna eukaliptusowego oraz obszerny stolik kawowy. Meble na taras Corfu to kolekcja modułowa, która idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania i pozwoli wypoczywać wygodniej.

Modułowe meble na taras – jak kreować przestrzeń?

Meble modułowe to idealny sposób na to, aby przestrzeń tarasu zmieniała się wraz z Twoimi oczekiwaniami. Kolekcje składają się z różnorodnych elementów: mogą być to dwuosobowe lub trzyosobowe sofy, które połączyć można w jedną sofę narożną. W ten sposób stworzone zostanie miejsce wypoczynkowe idealne do spotkań większej ilości osób. Modułowe meble na taras to także kolekcje w skład których wchodzi kilka pojedynczych foteli i elementów narożnych – tu również można zdecydować o ich połączeniu w sofę narożną lub też pozostawienie ich osobno, aby każdy gość miał miejsce dla siebie. Nietuzinkową propozycją są meble modułowe Masca z oferty Garden Space. Kolekcja ta składa się z dwóch wygodnych sof, które można stawiać naprzeciw siebie, jak i łączyć w wygodne, podwójne łóżko, idealne do wieczornego oglądania gwiazd we dwoje.

Jak dbać o modułowe meble na taras?

Aby meble na taras na wiele lat zachowały piękny wygląd, koniecznie pomyśl o tym, jak chronić je w okresie jesieni i zimy. Rekomendowane jest stosowanie pokrowców ogrodowych, które wykonane są z tkanin technicznych. Dzięki zwartej strukturze, pokrowce chronią meble przed osiadaniem kurzu czy kondensacją wilgoci.